Pozele au fost facute cu acelasi aparat Sony a6000 si lentilele de kit 16-50/f3.5 si 55-200/f4.5, fara blitz. Initial am incercat sa folosesc modurile automate, insa erau prea lente. In final am folosit modul manual, cu iso 6400, 1/100s si diafragma maxima, adica de cele mai multe ori f5.6! 😆 Intr-adevar, obiectivele pe care le posed nu prea sunt facute pentru luminozitate scăzută, dar cineva trebuie sa experimenteze!
Pe mese se aflau niste ornamente foarte sofisticate si ochioase, care implorau sa fie fotografiate. Aasadar am incercat in repetate randuri sa surprind mirii si invitatii printre efectele de bokeh create de ornamente.































Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu